Dlaczego AMO i jak wybrać idealną dla siebie ławkę?

0
Dlaczego AMO i jak wybrać idealną dla siebie ławkę?

AMO - Architektura Miejsko Ogrodowa doposażenie placów zabaw, parków, osiedli, ścieżek rowerowych, domowych ogródków, placów przy zakładach pracy, miejsc przy galeriach handlowych i wiele innych.

"Królową" wszystkich tych miejsc jest ŁAWKA. To jaka powinna być postaram się opisać poniżej. Zacznę od tego, że każdy z nas jest inny ma inny charakter i tak samo jest z ławkami. Każda z nich ma swój charakter, swoją unikatową duszę która idealnie może wkomponować się w otaczający nas krajobraz. Ławka stanowi perfekcyjne dopełnienie otaczającego nas miejsca. Dzięki niej możemy spokojnie się zrelaksować, wypić kawę na świeżym powietrzu, zjeść lody w upalne dni w gronie przyjaciół lub poczytać ulubioną książkę dotleniając organizm. Jednym słowem same plusy.

Kupując ławkę zwrócić uwagę na to by była najbardziej przystosowana do Twoich potrzeb. Najważniejszym czynnikiem jest materiał z którego jest wykonana. Stal z której wykonana jest ławka powinna być gruba i zabezpieczona przed działaniem niekorzystnych warunków atmosferycznych. Drewno powinno być grube o zaoblonych kantach aby bezpiecznie można było z niej korzystać. 

Oferujemy Państwu wyroby z grubej rury fi 60 oraz z kształtowników w różnych rozmiarach. Elementy drewniane wykonane ze świerku skandynawskiego suszonego komorowo a jego trwałość zgodna jest z klasą wytrzymałości C 14 i C 24. Produkty które oferujemy i każdy element z którego są wyprodukowane posiadają atesty i certyfikaty co gwarantuje Państwu najwyższą jakość produktu gotowego. Podczas wyboru należy kierować się również kolorem drewna jaki najlepiej wkomponuje się w otoczenie oraz stylem wykonania stelaża. 

Wybierając ławkę warto kierować się krajobrazem otaczającego nas miejsca. Inną ławkę wybierzemy na osiedle w otoczenie pięknych zabytkowych kamienic a inną ławkę przed nasz zbudowany w nowoczesnym stylu dom. 

Mam nadzieję, że w naszym sklepie lawkiamo.pl znajdą Państwo ławkę idealną dla siebie! 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl